Po sukcesie Guitar Hero

stworzenie podobnej gry, ale trafiającej w gusta miłośników muzyki elektronicznej, było tylko kwestią czasu. Zasady gry są bardzo podobne, oczywiście repertuar i style muzyczne, zdecydowanie odbiegają od gitarowych klimatów. Znajdziemy tutaj największe przeboje pop, dance, techno i innych stylów muzyki elektronicznej (więcej)

Muzyka Disco Polo

mimo wątpliwych walorów artystycznych była bardzo popularna w całym kraju. Po załamaniu się związanej z tym gatunkiem sceny muzycznej, powróciła ona w formie imprez organizowanych przez DJ. (więcej)

DJ Jazzy został uhonorowany

na Szkolnej Ścianie Sław w John Bartram High School w Filadelfii. Faktycznie jednak nie udało mu się ukończyć tej uczelni. (więcej)

W drugiej połowie lat 90tych

pojawiły się na rynku kasety cyfrowe. Nie zdobyły jednak one popularności i szybko wyparte zostały przez płyty CD. (więcej)

Tagi

 • Nature One
 • Festiwal
 • Festival
 • Muzyka elektroniczna
 • DJ
 • Dee Jay
 • House
 • Techno
 • Impreza
 • Muzyka
 • Muzyczny

Nature One - popularny festiwal muzyki elektonicznej

Nature One to popularny festiwal muzyczny, odbywający się na terenie amerykańskiej bazy rakietowej. Co roku impreza jednoczy czterdzieści tysięcy osób, którzy przybywają na open-air w celu poznania nowych brzmień muzyki elektronicznej, nowych ludzi i doświadczenia nowych doznań. Przez kilka dni wiernie wspierają imprezę, nadając jej niezapomniany klimat. Od rana do wieczora bawią się przy doskonałych rytmach muzyki płynącej z serca głośników o łącznej mocy czterdziestu tysięcy Wattów! Specjalną atrakcją są fajerwerki ukazywane drugiego dnia festiwalu.

Poczynając od debiutanckiej edycji w 1995 roku, zorganizowanej na terenie portu lotniczego Frankfurt-Hahn, kolejne odsłony odbyły się pod hasłami "Open-Air 96", "The Festival", " Festival 98", "Festival 99", "Sound of Love", "Super Natural", "Summer Sound System", "Alive & Kickin", "The Golden 10", "Mission to future", "Live Your passion", "Das dreizehnte Land", "Wake up in yellow", "Smile is the answer", "The Flag Keeps Flying", "Go Wild - Freak Out" oraz "You. Are. Star.". Najbliższą edycję przewidziano na początek sierpnia 2013 roku.

Po raz pierwszy próby zorganizowania Nature One w Polsce podjęto się w roku 2004. Imprezę zaplanowano na sierpień na terenie lotniska wojskowego Bednary w gminie Pobiedzisko. Niestety, ze względu na zbyt niski budżet, plany nie powiodły się. Rok później - gdy Nature One obchodziło swoje dziesięciolecie - imprezę zaplanowano na port lotniczy Strachowice we Wrocławiu, gdzie w nocy z dwudziestego na dwudziestego pierwszego sierpnia bawić się miało nawet piętnaście tysięcy przybyłych miłośników muzyki. Niestety, i tym razem plany zakończyły się fiaskiem.

Komentarze

Adas
2013-07-20 18:58:44

Czy koś może był ? Bo zapowiada się całkiem niezła impra...