Dj Qbert jest jednym

najbardziej cenionych Dee Jayów w Stanach Zjednoczonych. Ogromne doświadczenie i świetna technika, zaowocowały sukcesem. (więcej)

Największa popularność muzyki

Techno przypada na lata 90'te. Modne były wtedy przeróbki znanych muzycznych tematów na styl techno. Jednym z najbardziej popularnych jest motyw z filmu "Okręt" Wolfganga Petersena, którego elektroniczna wersja, stworzona przez zespół U-96, królowała na listach przebojów w tym okresie. (więcej)

Muzyka Disco Polo

mimo wątpliwych walorów artystycznych była bardzo popularna w całym kraju. Po załamaniu się związanej z tym gatunkiem sceny muzycznej, powróciła ona w formie imprez organizowanych przez DJ. (więcej)

DJ Jazzy został uhonorowany

na Szkolnej Ścianie Sław w John Bartram High School w Filadelfii. Faktycznie jednak nie udało mu się ukończyć tej uczelni. (więcej)

Ultra Music Festival - festiwal muzyki tanecznej

Ultra Music Festival to najbardziej znany na świecie festiwal muzyki tanecznej. Co roku w Miami w ramach Winter Music Conference organizatorzy gromadzą sławy z branży DJ'ów, promotorów, czy producentów. Ponad dwustu artystów zabawia Florydę doskonałymi brzmieniami. Do dyspozycji publiczności UMF oddaje dwanaście scen, na których rozbrzmiewająca muzyka, czyni wydarzenie niezapomnianym i pełnym wrażeń.

Historia Ultra Music Festival siegają roku 1999. Wówczas impreza odbyła się na południowej plaży Miami Beach. Organizatorzy powtórzyli to rok później, jednak trzecia edycja przyniosła zmiany. Wydarzenie zorganizowano w Bayfront Parku, gdzie zgromadzony tłum tysięcy ludzi bawił się przy rytmach najpopularniejszych DJ'ów. Każda z dwunastu scen prezentowała odmienny gatunek muzyczny - od drum and bassu, house, czy techno, aż po trance i breakbeats. W roku 2005 festiwal odniósł ogromny i zasłużony sukces. Organizatorzy wyprzedali wszystkie bilety na wydarzenie, a ponieważ zgromadzoną publiczność ledwo zmieszczono w Bayfront, rok później zabawa odbyła się w Bicentennial Park. W roku 2007 festiwal podzielono na dwa dni, co dało efekt przybycia aż pięćdziesięciu tysięcy ludzi. Był to początek ogromnej popularności, bowiem już dwa lata później pobito rekord Miami - na pojedynczej imprezie pojawiło się siedemdziesiąt tysięcy osób. Ta dziesiąta edycja festiwalu zgromadziła również legendarne sławy. Na scenach zjawili się tacy DJ'e jak Tiesto, Justice, Underwood, Junkie XL, Armin Van Buuren, Pete Tong, David Guetta, Mark Knight, James Zabiela oraz inni, tworzący skład stu piećdziesięciu osób.

Połączenie tak ekscytującej liczby nazwisk co roku przynosi organizatorom Winter Music Conference ogromny sukces. Wydarzenie cechuje się nieopisanym klimatem, doskonałymi brzmieniami i wspaniałą zabawą, a wszystko to w słonecznej otoczce Florydy.