Mimo iż dancehall

swoje korzenie posiada głównie muzyce reggae, wyraźnie słychać wpływy innych gatunków muzycznych, takich jak hip hop, R&B, jazz, rock and roll. (więcej)

Muzyka Disco Polo

mimo wątpliwych walorów artystycznych była bardzo popularna w całym kraju. Po załamaniu się związanej z tym gatunkiem sceny muzycznej, powróciła ona w formie imprez organizowanych przez DJ. (więcej)

DJ Jazzy został uhonorowany

na Szkolnej Ścianie Sław w John Bartram High School w Filadelfii. Faktycznie jednak nie udało mu się ukończyć tej uczelni. (więcej)

Dj Qbert jest jednym

najbardziej cenionych Dee Jayów w Stanach Zjednoczonych. Ogromne doświadczenie i świetna technika, zaowocowały sukcesem. (więcej)

Tagi

  • UMX 490
  • Behringer
  • Klawiatura sterująca
  • MIDI
  • DJ
  • Dee Jay
  • Muzyka
  • Muzyczny

Behringer UMX 490 - klawiatura sterująca

Do dyspozycji otrzymujemy dynamiczne klawisze oraz dziesięć padów. Do tego osiem potencjometrów, tarcza pitch i tarcza modulacji. W zestawie również jeden fader i jeden port z przyciskiem nożnym. Behringer bogaty jest w nowoczesne oprogramowanie obejmujące sto instrumentów, pięćdziesiąt efektów, możliwość podłączeń typu plug and play, wyjście MIDI DIN5 oraz port USB, energy XT Behringer Edition oraz NI Kore Player. Model kompatybilny jest z PC i Mac, dzięki systemowym sterownikom Behringer nie wymaga od nas oddzielnej i czasochłonnej instalacji. Osobne wejście na słuchawki umożliwia nam odsłuchiwanie nagrań bez konieczności podłączania głośników, co znacznie ułatwia i przyspiesza naszą pracę. Dzięki dwóm wejściom i wyjściom, a także cyfrowemu wyjściu stereofonicznemu, otrzymujemy możliwość jednoczesnego podłączenia głośników, słuchawek, czy innych urządzeń niezbędnych nam do osiągnięcia wymarzonego efektu. Interfejs audio UCA-202, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, o którego poprawnym połączeniu z komputerem informuje nas dioda. Model zasilany jest przez USB, baterie lub zasilacz nie będący częścią zestawu.Behringer UCA202 to efektywny interfejs, doskonale nadający się jako karta dźwiękowa do laptopa oraz do pracy w studiu. Dzięki niewielkim gabarytom w łatwy sposób możemy go przetransportować, co czyni go naszym nieodłącznym towarzyszem i uczestnikiem każdego muzycznego doświadczenia.