Po sukcesie Guitar Hero

stworzenie podobnej gry, ale trafiającej w gusta miłośników muzyki elektronicznej, było tylko kwestią czasu. Zasady gry są bardzo podobne, oczywiście repertuar i style muzyczne, zdecydowanie odbiegają od gitarowych klimatów. Znajdziemy tutaj największe przeboje pop, dance, techno i innych stylów muzyki elektronicznej (więcej)

Dj Qbert jest jednym

najbardziej cenionych Dee Jayów w Stanach Zjednoczonych. Ogromne doświadczenie i świetna technika, zaowocowały sukcesem. (więcej)

Mimo iż dancehall

swoje korzenie posiada głównie muzyce reggae, wyraźnie słychać wpływy innych gatunków muzycznych, takich jak hip hop, R&B, jazz, rock and roll. (więcej)

DJ Jazzy został uhonorowany

na Szkolnej Ścianie Sław w John Bartram High School w Filadelfii. Faktycznie jednak nie udało mu się ukończyć tej uczelni. (więcej)

Piotr Więcławski - polski DJ i producent muzyczny

Piotr Więcławski, znany pod pseudonimem Vienio, urodził się 24 stycznia 1977 roku w Warszawie.

Już w wieku osiemnastu lat założył debiutancki zespół Molesta Ewenement, którego pierwszy utwór pojawił się na "Smak B.E.A.T. Records" z roku 1997. Już rok później duet wydał album "Skandal", co znacznie przyspieszyło rozwój jego kariery. Artysta stał się rozpoznawalny dzięki takim utworom jak "Armagedon", czy "Wiedziałem, że tak będzie". Po upływie pięciu lat okazało się, że debiutancki "Skalpel" odniósł największy sukces komercyjny spośród wszystkich albumów Molesty. Cztery lata po premierze Vienio, Pelson oraz Włodi wydali kolejny krążek - "Ewenement". Ponownie zawładnęli sceną muzyczną dzięki pojawieniu się na albumie takich utworów jak "Co jest nauczane" oraz "Miejskie bagno". Rok później na rynku ukazał się krążek "Taka płyta", która zagwarantowała zespołowi drugą już nominację do Fryderyka. W roku 2010 muzyk rozpoczął karierę solową, wydając debiutancki "Etos 2010" wraz z CreativeMusic. Rok później wspólnie z Way Side Crew wydał "Wspólny mianownik", na którym znalazły się utwory "To on", "Potwór" oraz "Na wszelki wypadek", w którym artysta zadebiutował jako wokalista. W roku 2012 miejsce miała premiera filmu dokumentalnego Więcławskiego - "Przeblaski" poświęcony Sławomirowi Gołaszewskiemu. W tym samym roku Vienio wystąpił w "Galerii" - serialu fabularnym TVP.