Muzyka Disco Polo

mimo wątpliwych walorów artystycznych była bardzo popularna w całym kraju. Po załamaniu się związanej z tym gatunkiem sceny muzycznej, powróciła ona w formie imprez organizowanych przez DJ. (więcej)

DJ Jazzy został uhonorowany

na Szkolnej Ścianie Sław w John Bartram High School w Filadelfii. Faktycznie jednak nie udało mu się ukończyć tej uczelni. (więcej)

Dj Qbert jest jednym

najbardziej cenionych Dee Jayów w Stanach Zjednoczonych. Ogromne doświadczenie i świetna technika, zaowocowały sukcesem. (więcej)

W drugiej połowie lat 90tych

pojawiły się na rynku kasety cyfrowe. Nie zdobyły jednak one popularności i szybko wyparte zostały przez płyty CD. (więcej)

American DJ Mega Tri64 - efekt świetlny

Dwukilowy Mega Tri64 Profile stworzony przez American DJ to kompaktowy i niskoprofilowy reflektor PAr-wash. Wykorzystywany jest do naświetlenia ścian i parkietu w klubach. Co czyni go wyjątkowym i dlaczego zasługuje na zajęcie miejsca w naszym studiu?

Mega Tri64 Profile wyposażony został w dwanaście trzywatowych diod TRI LED, których odcienie możemy łagodnie mieszać. Kąt padania świata to dwadzieścia pięć stopni. Model obsługuje siedem trybów DMX oraz możliwość sterowania za pomocą ADJ LED RC, który zakupić możemy wyłącznie jako dodatek do reflektora. Zarówno DMX jak i wejście/wyjście IEC zasilania znaleźć możemy na bocznych panelach, co umożliwia nam ustawienie sprzętu na powierzchni. Model charakteryzuje się niską emisją ciepła, posiada efekty stroboskopu i pulsu, a także możliwość konfiguracji trybu stand alone i slave/master. Do tego przyłącze 3-pin XLR oraz elektroniczny dimer w skali od zera do stu procent. Mega Tri64 Profile posiada sześć trybów pracy - automatyczny, a także sound active z programami świetlnymi. Tuż obok wyświetlacza znaleźć możemy cztery przyciski służące nam do zmiany ustawień. W zestawie otrzymujemy także uchwyt montażowy yoke. Wymiary reflektora to 261x260x110 mm. Sprzęt doskonale sprawdza się na estradzie, w klubach i na scenie. Stworzony został by zaskakiwać swoich użytkowników doskonałym doborem promieni świetlnych, charakteryzujących się subtelnym przejściem i umiejętnością czynienia klimatu sali niepowtarzalnym.