Mimo iż dancehall

swoje korzenie posiada głównie muzyce reggae, wyraźnie słychać wpływy innych gatunków muzycznych, takich jak hip hop, R&B, jazz, rock and roll. (więcej)

DJ Jazzy został uhonorowany

na Szkolnej Ścianie Sław w John Bartram High School w Filadelfii. Faktycznie jednak nie udało mu się ukończyć tej uczelni. (więcej)

W drugiej połowie lat 90tych

pojawiły się na rynku kasety cyfrowe. Nie zdobyły jednak one popularności i szybko wyparte zostały przez płyty CD. (więcej)

Największa popularność muzyki

Techno przypada na lata 90'te. Modne były wtedy przeróbki znanych muzycznych tematów na styl techno. Jednym z najbardziej popularnych jest motyw z filmu "Okręt" Wolfganga Petersena, którego elektroniczna wersja, stworzona przez zespół U-96, królowała na listach przebojów w tym okresie. (więcej)

American DJ Mega Tri64 - efekt świetlny

2014-03-01 15:02
Kacper
Dwukilowy Mega Tri64 Profile stworzony przez American DJ to kompaktowy i niskoprofilowy reflektor PAr-wash. Wykorzystywany jest do naświetlenia ścian i parkietu w klubach. Co czyni go wyjątkowym i dlaczego zasługuje na zajęcie miejsca w naszym studiu?

Mega Tri64 Profile wyposażony został w dwanaście trzywatowych diod TRI LED, których odcienie możemy łagodnie mieszać. Kąt padania świata to dwadzieścia pięć stopni. Model obsługuje siedem trybów DMX oraz możliwość sterowania za pomocą ADJ LED RC, który zakupić możemy wyłącznie jako dodatek do reflektora. Zarówno DMX jak i wejście/wyjście IEC zasilania znaleźć możemy na bocznych panelach, co umożliwia nam ustawienie sprzętu na powierzchni. Model charakteryzuje się niską emisją ciepła, posiada efekty stroboskopu i pulsu, a także możliwość konfiguracji trybu stand alone i slave/master. Do tego przyłącze 3-pin XLR oraz elektroniczny dimer w skali od zera do stu procent. Mega Tri64 Profile posiada sześć trybów pracy - automatyczny, a także sound active z programami świetlnymi. Tuż obok wyświetlacza znaleźć możemy cztery przyciski służące nam do zmiany ustawień. W zestawie otrzymujemy także uchwyt montażowy yoke. Wymiary reflektora to 261x260x110 mm.
Mega Tri64
Mega Tri64 , źródło: ADJ

Sprzęt doskonale sprawdza się na estradzie, w klubach i na scenie. Stworzony został by zaskakiwać swoich użytkowników doskonałym doborem promieni świetlnych, charakteryzujących się subtelnym przejściem i umiejętnością czynienia klimatu sali niepowtarzalnym.

Napisz komentarz

Drogie czytelniczki / drodzy czytelnicy.
Wszystkie komentarze są moderowane, z tego też powodu proszę nie umieszczać komentarzy obraźliwych. Komentarz nie może zawierać linków do innych stron. Wasze komentarze będą ukazywać się z pewnym opóźnieniem.