Mimo iż dancehall

swoje korzenie posiada głównie muzyce reggae, wyraźnie słychać wpływy innych gatunków muzycznych, takich jak hip hop, R&B, jazz, rock and roll. (więcej)

Dj Qbert jest jednym

najbardziej cenionych Dee Jayów w Stanach Zjednoczonych. Ogromne doświadczenie i świetna technika, zaowocowały sukcesem. (więcej)

Muzyka Disco Polo

mimo wątpliwych walorów artystycznych była bardzo popularna w całym kraju. Po załamaniu się związanej z tym gatunkiem sceny muzycznej, powróciła ona w formie imprez organizowanych przez DJ. (więcej)

DJ Jazzy został uhonorowany

na Szkolnej Ścianie Sław w John Bartram High School w Filadelfii. Faktycznie jednak nie udało mu się ukończyć tej uczelni. (więcej)

Tagi

 • ADJ
 • American DJ
 • Kontroler
 • DMX
 • Dee Jay
 • Sprzęt DJ
 • Muzyka
 • Muzyczny
 • Muzyka elektroniczna
 • Oświetlenie
 • Efekty świetlne
 • DJ

American DJ RGBW4C - cztero-kanałowy kontroler DMX

2013-04-02 17:34
StageSerwis
RGBW4C to cztero-kanałowy kontroler DMX dedykowany do parów i taśm LED. Do przetestowania jego możliwości podłączyliśmy micro wash RGBW. Rezultaty był lepsze niż się spodziewaliśmy…

Micro wash RGBW w trybie 4 kanałowym idealnie daje się sterować za pomocą mini kontrolera jakim jest RGBW4C. Predefiniowane kolory i programy działają wyśmienicie, a dobre dobranie wartości poszczególnych kanałów daje na prawdę żywe kolory.

RGBW4C pozwala na użycie gotowych programów oraz na tworzenie własnych. Prosta i intuicyjna kontrola powoduje, że sterownik nadaje się nie tylko dla profesjonalnych oświetleniowców.
 American DJ RGBW4C
American DJ RGBW4C, źródło: StageSerwis

Po wyjęciu z pudełka i spięciu w sumie 2 kabli sprzęt jest gotowy do pracy. Nadaje się idealnie do doświetlania tła, czy kreowania nastroju na scenie. 4 suwaki i wyraźnie zaznaczone funkcje nie sprawią problemu nikomu w użytkowaniu. Dzięki temu też bardzo szybko możemy dokonywać płynnych jak i nagłych zmian kolorystyki. Pod gotowymi programami kolorów możemy przypisać 3 własne barwy. Kontroler jak na porządne urządzenie przystało oferuje także funkcję.

Podłączając reflektory lub belki należy pamiętać aby adresy były co 4 (1,5,9 itd).

Pozwala to na podłączenie do 8 urządzeń, którymi można sterować bezpośrednio lub połączyć większą ilość urządzeń w 8 grupach. RGBW4C dysponuje też predefiniowanymi chase’ami i posiada makra kolorów. Podłączenie MicroWash’a RGBW pozwala na ciekawe efekty, a sam kontroler idealnie współpracuje z urządzeniem. Zaprogramowane kolory, przejścia i chase’y MicriWash oddaje na prawdę świetnie.

Ważnym jest aby micro reflektor był ustawiony w 4-kanałowym trybie DMX.
Tryb działania do dźwięku można wyregulować, ustawiając czułość mikrofonu, szybkość zmian, płynność przejść czy dimmer całości lub białego koloru.

Zobaczmy jak microwashe RGBW współpracowały z RGB4C:
American DJ RGBW4C - cztero-kanałowy kontroler DMX

American DJ RGBW4C - cztero-kanałowy kontroler DMX
American DJ RGBW4C - cztero-kanałowy kontroler DMX

American DJ RGBW4C - cztero-kanałowy kontroler DMX
American DJ RGBW4C - cztero-kanałowy kontroler DMX

American DJ RGBW4C - cztero-kanałowy kontroler DMX

Napisz komentarz

Drogie czytelniczki / drodzy czytelnicy.
Wszystkie komentarze są moderowane, z tego też powodu proszę nie umieszczać komentarzy obraźliwych. Komentarz nie może zawierać linków do innych stron. Wasze komentarze będą ukazywać się z pewnym opóźnieniem.