Mimo iż dancehall

swoje korzenie posiada głównie muzyce reggae, wyraźnie słychać wpływy innych gatunków muzycznych, takich jak hip hop, R&B, jazz, rock and roll. (więcej)

Muzyka Disco Polo

mimo wątpliwych walorów artystycznych była bardzo popularna w całym kraju. Po załamaniu się związanej z tym gatunkiem sceny muzycznej, powróciła ona w formie imprez organizowanych przez DJ. (więcej)

W drugiej połowie lat 90tych

pojawiły się na rynku kasety cyfrowe. Nie zdobyły jednak one popularności i szybko wyparte zostały przez płyty CD. (więcej)

Dj Qbert jest jednym

najbardziej cenionych Dee Jayów w Stanach Zjednoczonych. Ogromne doświadczenie i świetna technika, zaowocowały sukcesem. (więcej)

Tagi

  • ADJ
  • American DJ
  • Flez 100
  • Sprzet DJ
  • Dee Jay
  • Muzyka
  • Muzyka elektroniczna

ADJ Flex 100 MP3 SYSTEM - zestaw dla DJ

DJ Flex 100 MP3 SYSTEM zestaw dla DJ'ów wyposażony w podwójny Flex 100MP3, pojedynczy odtwarzacz CD/MP3 oraz pojedynczy QD-6 (trzykanałowy mikser). W zestawie znajdziemy także skrzynię transportową oraz niezbędne DJ'owi akcesoria pracy.

Flex 100 odpowiedzialny jest za odtworzenie płyt MP3, CD i CD-R. Wyświetla informacje o artyście oraz wykonywanym utworze podczas jego odtwarzania, a także nie utrudnia odnalezienia poszczególnych krążków dzięki opcji wyszukiwania folderów. Model wyposażono w sześć efektów - scratch, echo, flanger, filter, brake oraz stutter. Do każdego z nich dopasować możemy odpowiednio "time" i "ratio". Do tego "Jog Wheel" o zaawansowanym stopniu czułości oraz dopracowany "cue" i szybka rozpoznawalność odtwarzanych płyt. W zestawie także opcja "seamless loop", "fader Q start", "tempo lock", automatyczny i manualny licznik BPM, a także cztery przyciski umożliwiające zapisywanie Hot Cue. Do tego funkcja "flip flop" umożliwiająca automatyczne odtworzenie utworu po zakończeniu poprzedniego, a także "sleep" oraz wyjście cyfrowe (S/PDIF). Mikser QD-6 to trzykanałowe urządzenie dla disc jockeyów wyposażone w podwójne wejście "phone", potrójne "line", pojedyncze "aux" i "mic". Do tego wejście jack umożliwiające podłączenie źródeł zewnętrznych, ulokowane na głównym panelu, a także zbalansowane wyjścia XLR. Model kompatybilny jest z suwakiem Q-Start. Wykonane technologią Stream Flow TM LED Master/PFL diody umożliwiając płynne przejście pomiędzy oferowanymi barwami. W zestawie także wyjście na słuchawki, trójstopniowa regulacja volume dla każdego kanału, a także dla mikrofonu, funkcja talkover i kontrolki "cue mixing", "master" i "cue".

Dzięki nabyciu ADJ FLex 100 MP3 System stajemy przed możliwością otwarcia się na nowe możliwości wysokiej jakości sprzętu DJ'skiego.