Po sukcesie Guitar Hero

stworzenie podobnej gry, ale trafiającej w gusta miłośników muzyki elektronicznej, było tylko kwestią czasu. Zasady gry są bardzo podobne, oczywiście repertuar i style muzyczne, zdecydowanie odbiegają od gitarowych klimatów. Znajdziemy tutaj największe przeboje pop, dance, techno i innych stylów muzyki elektronicznej (więcej)

Dj Qbert jest jednym

najbardziej cenionych Dee Jayów w Stanach Zjednoczonych. Ogromne doświadczenie i świetna technika, zaowocowały sukcesem. (więcej)

DJ Jazzy został uhonorowany

na Szkolnej Ścianie Sław w John Bartram High School w Filadelfii. Faktycznie jednak nie udało mu się ukończyć tej uczelni. (więcej)

Muzyka Disco Polo

mimo wątpliwych walorów artystycznych była bardzo popularna w całym kraju. Po załamaniu się związanej z tym gatunkiem sceny muzycznej, powróciła ona w formie imprez organizowanych przez DJ. (więcej)

Po 10 latach przerwy powraca INSTYTUT: legendarna warszawska impreza techno

Po 10 latach przerwy powraca INSTYTUT: legendarna warszawska impreza techno.

Kiedy: 9.10.2015 godz. 21.00
Gdzie: Instytut Energetyki, Warszawa ul. Mory 8

Będzie to wydarzenie inaugurujące nowy cykl imprez organizowanych przez agencję Groove Control. Miejsce imprezy to wysokie na 12 pięter centrum badawczo rozwojowe, posiadające generatory zdolne wytwarzać pioruny - Instytut Energetyki.
Zagrają: KAISERDISCO, CARI LEKEBUSCH, JOEL MULL, JACEK SIENKIEWICZ, JUREK PRZEZDZIECKI, ŁUKASZ NAPORA i GERHARD DERKSEN.

Bilety w 3 pulach ( I pula - 70 zł II pula - 90 zł III pula - 120 zł) dostępne są:

* u organizatora
Agencja Groove Control, ul. Wawelska 5 sektor G
http://www.technoinstytut.pl/
bilety@technoinstytut.pl

* na ebilet
https://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=18411

* w sieci salonów empik

Adres wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/4710979 ... ts&fref=ts